Operater u proizvodnji   Za Studente

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381
Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Operater u proizvodnji
Mesto: Subotica
Potreban student

Opis posla:
• Priprema materijala
• Montaža kablova:
- Sečenje i skidanje kablova prema crtežu
- Sečenje izolacionog materijala i drugih materijala koji su potrebni za montažu
- Uklanjanje izolacije sa kabala prema crtežu
- Postavlja spojnice za meko lemljenje na kablovima
- Krimpovanje žica
- Montaža konektora
- Rad sa mašinama za kablovsku konfekciju
- Meko lemljenje
- Pakovanje materijala
• Odgovoran za kvalitet i kvantitet svog rada
• Održavanje mašina i opreme koja je potrebna radniku za obavljanje zadataka

Uslovi rada:
- Radi se mesec dana.
- Cena rada: 300 din/h.
- Mogu konkurisati samo studenti.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:
Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:
060/6001-655

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Detalji oglasa za posao

  • Lokacija: Subotica
  • Cena po satu: 300 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)