Prodavac telefonskih paketa | Oglasi za posao, Beograd   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Prodavac telefonskih paketa

Mesto: Beograd

Opis posla:

-Potrebni studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina

-Potrebni prodavci za maloprodajne objekte u Zemunu i na Novom Beogradu

-U pitanju je prodaja telefonskih paketa i mobilnih telefona, u saradnji sa mobilnim operaterom

Uslovi rada:

-Plata: 40 375 din.

-Radno vreme: 6 dana nedeljno, u dve smene (ukupno 40h); 4 dana se radi po 7h dnevno, 2 dana po 6h

-U toku sedmice, slobodan je 1 dan - kolege se dogovaraju međusobno koji dan će to biti

-Lokacija: Zemun i Novi Beograd

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/60-00-290

060/30-66-090

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Detalji oglasa za posao

Prodavac telefonskih paketa | Oglasi za posao, Beograd
  • Lokacija: Beograd
  • Cena po satu: 0 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)