Magacioner | Oglasi za posao, Krnješevci   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Magacioner

Mesto: Krnješevci

Opis posla:

  • Skladištenje bele tehnike

  • Manipulativni radnik

  • Snalažljivost

  • Odvajanje robe

  • Moguć utovar/istovar

Uslovi rada:

  • Mesto rada: Krnješevci

  • Prevoz je organizovan od Sava centra u 07:15 / 13:15h

  • Dužina angažovanja: Na duži vremenski period

  • Radne smene: dve smene – 08h-16 , 14h-22h (češće u drugoj smeni)

  • Zarada: 240/h dinara

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/600-02-90

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Detalji oglasa za posao

Magacioner | Oglasi za posao, Krnješevci
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Cena po satu: 0 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)