Spremačica / Čistačica | Oglasi za posao, Beograd   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska zadruga Bulevar ima veliku ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Oglasi za posao se odnose na Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac i ostale velike gradove u Srbiji. Poslovi preko omladinske zadruge kreću se od manuelnih i fizičkih poslova pa do visoko-intelektualnih.

Za svog klijenta, tražimo kandidata za poziciju

Spremačica / Čistačica

(Beograd)

Opis posla:

- Čišćenje i održavanje lokala na više lokacija

- Dezinfekcija površina i predmeta

Uslovi rada:

- Konkurs je otvoren za nezaposlena lica do 30 i za studente do 26 godina

- Pedantnost, preciznost i organizovanost

Radno vreme:

-6h dnevno

-06-12h pre podne

Zarada:

- 35000 RSD mesečno

Mesto rada:

- Beograd(više lokacija)

Za dodatne informacije o poziciji i prijave, molimo vas pozovite:

011/344-33-81

011/243-54-86

011/344-72-57

Ili pošaljite svoju biografiju (CV) na mejl:

poslovi@ozbulevar.rs

Detalji oglasa za posao

Spremačica / Čistačica | Oglasi za posao, Beograd
  • Lokacija: Beograd
  • Cena po satu: 0 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)