Promoterke | Posao, Novi Sad   Za Studente

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje studente na poslovima:

 PROMOTERKE

Potrebne su nam devojke, studentkinje koje bi radile promociju i prodaju preparata u Novom Sadu.

Uslovi:

  • Status studentkinje

  • Rad za štandom u Novom Sadu

  • 1.300din dnevno

  • 6 sati radno vreme

Opis posla:

  • Promocija i prodaja preparata.

Prijavite se za poziciju PROMOTERKE na brojeve telefona omladinske zadruge:

mob. tel: 060/6001-655

Poslovnica 2 - Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet  8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom PROMOTERKE

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

Promoterke | Posao, Novi Sad
  • Lokacija: Novi SadNovi Sad, Vojvodina
  • Cena po satu: 216 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)