Prevodilac za internet stranicu | Posao, Beograd   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente i nezaposlena lica za rad na privremenim i povremenim poslovima preko omladinske zadruge u Beogradu:

PREVODILAC ZA INTERNET STRANICU

Traže se omladinci koji bi bili angažovani za prevođenje teksta tehničke robe i unošenje na stranicu web shop-a u Beogradu.

Opis posla:

  • Prevod teksta sa engleskog jezika

  • Unošenje teksta na internet stranicu

  • Rad na računaru

Uslovi:

  • Potrebno je odlično poznavanje jezika i solidno poznavanje tehnike

  • Plata 30.000,00 din

  • Radno mesto u Beogradu

  • 8h radno vreme

Samo kandidati do 30 godina.

Prijavite se za poziciju PREVODILAC na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-156

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-158

mob. tel;  060/625-0007

Poslovnica 1 – Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet  8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom BUTIK Beograd

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

 Prevodilac za internet stranicu | Posao, Beograd
  • Lokacija: BeogradBeograd
  • Cena po satu: 187 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)