PRODAVAC, PIZZA MAJSTOR I ROŠTILJ MAJSTOR u FAST Food-u / Poslovi, Novi Sad   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente i nezaposlena lica za rad na privremenim i povremenim poslovima preko omladinske zadruge u Beogradu :

PRODAVAC, PIZZA MAJSTOR I ROŠTILJ MAJSTOR u FAST Food-u

Opis posla:

Prodavac - Šalterska prodaja  brze hrane na više lokacija u gradu, prijem porudžbina, izdavanje fiskalnih računa, naplata

Pizza majstor - Pravljenje pica, piroške, kalcone, mešenje testa

Uslovi za obavljanje posla:

- Nezaposlena lica do 30 god.

- Rad na duži vremenski period.

- Potrebna sanitarna knjižica.

- Poželjno iskustvo, ali nije neophodno.

- Završena srednja škola.

- Plata za Prodavca je 30000 - 35000 plus bonusi.

- Plata za Pizza majstora je 35000 - 40000 plus bonusi.

- Plata za Roštilj majstora je 35000 - 40000 plus bonusi.

- Topli obrok.
- Rad u tri  smene.
- Plaćen prevoz.
- Prijava
- Jedan dan nedeljno slobodan

Prijavite se za posao POMOĆNI RADNIK U RESTORANU na brojeve telefona omladinske i studentske zadruge:

                                                       tel: +381 (11) 3650-157

                                                       tel: +381 (11) 3650-159

                                                       mob. tel: 060/5555-823

                                                   Poslovnica 2 - Birčaninova 42
                                             11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet  8-17 čas

                             sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije  možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom Pomocni radnici u restoranu - BEOGRAD

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

PRODAVAC, PIZZA MAJSTOR I ROŠTILJ MAJSTOR u FAST Food-u / Poslovi, Novi Sad
  • Lokacija: Novi SadHajduk Veljkova 11, Novi Sad, Srbija
  • Cena po satu: 170 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)