Šankerice - Konobarice / Poslovi, Voždovac   Za Studente

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studentkinje za posao:

ŠANKERICE - KONOBARICE

 Uslovi:

- Neophodno prethodno iskustvo.

- Samo za studentkinje.

- Plata 33 000 din.

- Radi se 6 dana nedeljno

- Radi se od 15. decembra do 15. januara ( možda i duže )

Opis posla:

- Usluživanje gostiju u pansionskom restoranu

Prijavite se za posao KONOBAR na brojeve telefona omladinske zadruge:

                                                       tel: +381 (11) 3650-157

                                                       tel: +381 (11) 3650-159

                                                       mob. tel: 060/5555-823

                                                     Poslovnica 2 - Birčaninova 42
                                               11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet  8-17 čas.

               sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom KONOBAR VOŽDOVAC

(napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

 Šankerice - Konobarice / Poslovi, Voždovac
  • Lokacija: BeogradVoždovac, Beograd
  • Cena po satu: 150 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)