Serviser - Punilac / Poslovi , Batajnica, početna plata 40.000 din   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince za posao:

SERVISER - PUNILAC

Serviser - Punilac radi u radionici i na terenu na lokaciji u Batajnici.

 Opis posla i uslovi:

  • Neophodno je da je osoba tehničke ili elektrotehničke struke.

  • Čišćenje, dopuna, zamena delova automata za samoposluživanje

  • Servis automata i delova u radionici, instaliranje/deinstaliranje na terenu

  • Početna plata 40.000 din

  • Radi se 8 sati dnevno.

  • Poželjno min. 1 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Prijavite se za posao  SERVISER - PUNILAC na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-158

tel/fax: +381 (11) 344-33-81

tel/fax; +381 (11) 344-72-57

Poslovnica 1 - Knjeginje Zorke 5

Poslovnica 2 - Birčaninova 42

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

Prijave i CV biografije  možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom SERVISER - PUNILAC

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

Serviser - Punilac / Poslovi , Batajnica, početna plata 40.000 din
  • Lokacija: BeogradBatajnica, Beograd, Vojvodina
  • Cena po satu: 225 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)