Potrebna čistačica - Batajnica   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studentkinje za posao:

ČISTAČICA

Opis posla / Uslovi:

- Potrebne devojke studenti i nezaposlena lica

- Radi se po potrebi, jednom - dva puta nedeljno

- Zaduzenja, održavanje radnog prostora u Batajnici

- 1600 din. dnevnica

- Radi se 8h dnevno

Prijavite se na brojeve telefona zadruge:

Poslovnica  - Knjeginje Zorke 5
11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. tel: 060/6000-290

radno vreme: pon-pet  8-17 čas

                              sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije  možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

 Potrebna čistačica - Batajnica
  • Lokacija: BeogradBatajnica, Beograd, Vojvodina
  • Cena po satu: 200 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)