Noćne dnevnice - pakovanje i sortiranje pošiljki | Pančevački put   Za Studente

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare, studente za poslove:

NOĆNE DNEVNICE - PAKOVANJE I SORTIRANJE POŠILJKI

Cena dnevnice je 1800 din za studente, 1280 din za nezaposlena lica.

Posao je za momke.

Uslovi:

- Radi se na Pančevačkom putu

- Od 19h do 03h i od 20h do 04h

Opis posla:

 - pakovanje i sortiranje pošiljki

Prijavite se za poziciju NOĆNE DNEVNICE na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-159

mob. tel: 060/5555-823

Poslovnica 2 - Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet  8-17 čas.

               sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za NOĆNE DNEVNICE - PAKOVANJE

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

Noćne dnevnice - pakovanje i sortiranje pošiljki | Pančevački put
  • Lokacija: BeogradPančevački Put, Beograd
  • Cena po satu: 220 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)