Akviziter D2D | Sombor, Vrbas, Kula   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

*cenu radnog sata saznajete na razgovoru za posao

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

AKVIZITER D2D

Tražimo studente ili nezaposlena lica za posao akvizitera D2D u Somboru, Vrbasu, Kuli.

Opis posla:

- Izrada i proširivanje liste klijenata

- Zakazivanje i obavljanje poslovnih razgovora sa potencijalnim i stečenim klijentima

- Popunjavanje ponuda

- Predstavljanje proizvoda/usluge

- Odgovaranje na sva pitanja klijenta

- Zaključivanje prodaje i popunjavanje prateće dokumentacije sa korisnikom

- Praćenje rezultata prezentacije i tokova prodaje

- Redovno izveštavanje o sprovedenim aktivnostima i postignutim rezultatima

- Obilazak postojećih i potencijalnih korisnika u cilju prezentovanja i prodaje biznis servisa

- Davanje saveta i pomoć korisnicima u izboru servisa koji odgovara njihovim potrebama

Uslovi:

- Poželjno prethodno iskustvo u direktnoj prodaji

- Poznavanje telekomunikacionih usluga

- Potrebno znanje rada na računaru

- Vozačka dozvola

Pošaljite CV biografiju na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs sa naznakom AKVIZITER SOMBOR VRBAS KULA.

Prijavite se za poziciju AKVIZITER D2D na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (11) 3650-158

tel/fax; +381 (11) 3650-157

mob. info tel; 060/625-0007

Poslovnica 1 - Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet  8-17 čas

                             sub 8-12 čas

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija

Detalji oglasa za posao

Akviziter D2D | Sombor, Vrbas, Kula
  • Lokacija:
  • Cena po satu: 185 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)