Rad u štampariji | Posao, Beograd   Za Studente

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska zadruga Bulevar ima lidersku poziciju u regrutaciji i selekciji studenata i omladine za potrebe privremenog i povremenog zapošljavanja u Beogradu i svim većim gradovima Srbije, za potrebe Internacionalne kompanije sa sedištem u Beogradu, tražimo 10 izvršioca za poziciju:

RAD U ŠTAMPARIJI

Opis posla:

  • Usluživanje mušterija u štampariji

Uslovi:

  • Neophodno poznavanje rada u programu za štampanje na računaru

  • 8h dnevno

  • 200rsd po satu

  • I smena 06:30 - 14:30

  • II smena 14:00 - 22:00

Prijave sa svojom CV biografijom slati na e-mail adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Takođe nas možete kontaktirate na brojeve telefona:

Poslovnica 1 - Kneginje Zorke 5
11000 Beograd -Srbija, Vračar

tel/fax: +381 (011) 344-3381

tel/fax; +381 (011) 243-5486

mob. info tel; 060/6000-290

radno vreme:

pon-pet  8-17 cas

sub 8-12 cas.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

Rad u štampariji | Posao, Beograd
  • Lokacija: Beograd
  • Cena po satu: 200 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)