Vozač i magacioner | Poslovi, Beograd, Krnjača   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska zadruga Bulevar ima lidersku poziciju u regrutaciji i selekciji studenata i omladine za potrebe privremenog i povremenog zapošljavanja u Beogradu i svim većim gradovima Srbije, za potrebe Internacionalne kompanije sa sedištem u Beogradu, tražimo 10 izvršioca za poziciju:

VOZAČ I MAGACIONER

Potreban aktivan vozač sa iskustvom i vozačkom dozvolom.

Uslovi:

  • Vozačka dozvola

  • Aktivni vozač

  • Radi se na duži period (pon - pet)

  • Početna plata 30.000,00 rsd

  • mesto rada: Krnjača

Opis posla:

  • Prevoz robe, utovar i istovar materijala

Prijavite se za poziciju VOZAČ I MAGACIONER na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-3381

tel: +381 (11) 243-5486
mob. tel; 060/6000-290

Poslovnica 1 – Kneginje Zorke 5
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet  8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije  možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

 Vozač i magacioner | Poslovi, Beograd, Krnjača
  • Lokacija: Beograd
  • Cena po satu: 230 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)