Administracija | Poslovi, Beograd   Za StudenteZa Nezaposlene

Omladinska Zadruga Bulevar

poslovi@ozbulevar.rs +381 (0) 11 344 3381

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente za posao:

ADMINISTRACIJA

Uslovi:

  • Rad na duže vreme

  • Poželjna završena srednja škola - ekonomske struke

  • Puno radno vreme

  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima

Opis posla:

  • Praćenje uplata i evidentiranje istih

  • Kreiranje faktura i inofaktura

  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo i organizovanje dostave dokumentacije

  • Pregled zaduženje, provera konto kartica,provera svih uplata,provera svih faktura

  • Unos podataka o materijalu i robi, razvrstavanje istih po skladistima i izrada kalkulacija

Prijavite se za posao na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-156

tel: +381 (11) 3650-157

mob. tel: 063/266-307

Poslovnica 2 - Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet  8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za koji posao aplicirate.

(napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Detalji oglasa za posao

Administracija | Poslovi, Beograd
  • Lokacija: Beograd
  • Cena po satu: 230 din / sat
Aplicirajte na oglas

Apliciranje na oglas

Postavite vaše fajlove (do 5Mb sva tri fajla)